אודותיי

אודותיי2017-07-02T14:44:27+00:00

הי, שמי שלי זיכלינסקי אני נשואה 25 שנה לניר. האהבה הראשונה שלי ואמא לארבעה מקסימים.

אחרי הרבה מאוד שנים בתחום הכספים, החברות והדירקטוריונים, עם ניסיון של מעל 15 שנים בתחום כלכלת המשפחה והובלה של משפחות לצמיחה כלכלית הבנתי שהתשוקה שלי היא לעזור לזוגות למצוא את התקשורת שאבדה להם, או את זו שאף פעם לא היתה שם.

מהניסיון הרב שצברתי בלווי זוגות לניהול התקציב המשפחתי, הבנתי שחלק מהבעיות בזוגיות נובעות מחוסר ניהול נכון של התקציב המשפחתי ובעיות בניהול של התקציב המשפחתי יוצרות בעיות בזוגיות.

אז הלכתי ללמוד את נושא הזוגיות באופן מעמיק יותר, סיימתי לימודי יעוץ זוגי, אימון אישי ובוררות.

בזוגיות יש אינסוף פערים שצריך לגשר עליהם, שיכולים להתבטא בראיה שונה של החיים, דפוסים שונים בעניין כסף, מחשבה שונה לגבי יחסי מין והתדירות שלהם, שוני בגישות לחינוך הילדים ועוד ועוד.

בעיני הסוד הוא הקשבה ותקשורת טובה. אני מאמינה שעם הקשבה ותקשורת טובה ניתן לפתור את כל חילוקי הדעות, הבעיות והאתגרים. אני מאמינה שבני זוג שיש ביניהם תקשורת טובה יכולים לשוחח גם על המאווים הכי כמוסים.

אז נכון, יש גם ריבים גם אצל הזוגות שהכל נראה מעולה וזורם אצלם, החוכמה היא לדעת לצאת מהריבים והחיכוכים מועצמים וצומחים ולא מושפלים ונבולים.

בעיניי תקשורת היא המרכיב החשוב ביותר במערכת יחסים. לעיתים זוגות מתנהלים מתוך אגו והתקשורת קשה להם. זה מחבל בתשוקה שלהם, בהקשבה שלהם, קשה להם לפרגן אחד לשניה ומרגישים שהאהבה הולכת ודועכת. כשאתה מרגיש שמישהו קשוב אליך ומבין אותך הרבה יותר קל לך לאהוב אותו ולהיות סלחן כלפיו.

אני מאמינה שאפשר להחזיר את הניצוץ, את הפרפרים בבטן ואפשר להתחבר מחדש.

כי  כמו שפו הדב אמר "יותר טוב בשניים". והכי כיף זה עם הפרפרים והחיוך.

שלכם

שלי

Call Now Button
WhatsApp chat